Klacht: Deze zaak stinkt

thalina09 op 27 oktober 2020 over DotComMedia.nu in de categorie Internet Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 6.0/10 ★★★☆☆
Categorie Internet Diensten
Status Open
Datum 27 oktober 2020

Een klant van DotComMedia.nu uit zijn onvrede over de dienstverlening van de verantwoordelijke persoon. Volgens de klager worden afspraken niet nagekomen, is er sprake van onbereikbaarheid en wordt er half werk geleverd. De klant adviseert anderen om niet met deze persoon in zee te gaan vanwege de negatieve ervaringen.

Mijn Klacht:

EMRE, De man die deze show runt besodemietert de boel. Je betaalt vooraf en meneer doet half werk. Komt daarna zijn afspraken niet meer na. Verschuift elke afspraak die hij met je maakt en is vervolgens totaal onbereikbaar voor zijn klanten. Meneer zegt in turkije te zitten maar geloof er helemaal niets meer van. Hij belooft van alles maar maakt er helemaal niets van waar. Als je er wat van zegt dan legt hij de schuld bij jou en verzint hij het ene smoesje na het andere. Zorg echt dat je niet mer deze man in zee gaat!!!

Gewenste Oplossing:

Als meneer ons geld terug betaalt!! Zo niet volgt er een aangifte tegen hem persoonlijk. Deze mensen moeten gestopt worden.

Beoordeling 6/10 star-3 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM