Klacht: Kan de telefoon niet in gebruik nemen

welkom98 op 09 april 2018 over Denver Electronics in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 9 april 2018

Een klant heeft een Denver smartphone ontvangen als geschenk bij een abonnement op Plus Magazine, maar kan het apparaat niet in gebruik nemen. Het touchscreen lijkt niet goed te reageren, waardoor de klant problemen ondervindt bij het ontgrendelen van het toestel. De klant verzoekt om advies over hoe dit probleem op te lossen.

Mijn Klacht:

Beste lezer,

Ik heb onlangs een abonnement afgesloten op Plus Magazine (abonneenr. 6685573) en kreeg daarbij vorige week donderdag 22-03 als geschenk een Denver smartphone.

Na het inleggen van sim-card heb ik van alles geprobeerd om van het openingsscherm af te komen, maar ik denk dat het touchscreen niet goed reageert op de ingetoetste cijfers om hem te ontgrendelen en het daardoor niet aan de gang krijg. Als ik bv. de 0-toets aanraak dan springt hij meteen om naar een ander cijfer of scherm.

Hopende van jullie snel te horen wat ik kan doen.

Mvrgr. Hub Dautzenberg, abonneenr. 6685573

Gewenste Oplossing:

Als ik een goed werkende telefoon heb.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM