Klacht: Invoerrechten en geen reactie op mails

elangedijk op 07 oktober 2021 over Deal Party in de categorie Internetshops - Algemeen, Internetshops - Sieraden en horloges

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Deal Party
Status Open
Datum 7 oktober 2021

Een klant heeft een GPS-horloge voor zijn dochter gekocht via Dealparty.nl en moet onverwacht invoerrechten van € 5,17 betalen. Daarnaast ontvangt hij geen reactie op zijn e-mails over de levering van het product.

Mijn Klacht:

Gps watch voor mijn dochter gekocht, via Dealparty.NL, maar moet ik ineens invoerrechten € 5.17 betalen, schandalig. Op mails over levering komt 0 reactie.

Gewenste Oplossing:

Restitutie van invoerrechten plus enige vorm van reactie.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Deal Party

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Deal Party nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door elangedijk
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten