appeltje uit de verpakking gestolen
Klacht van ikheetdiny op 26 april 2013 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
bij mij is het appeltje van oranje eruit gehaald zag het gelijk verpakking open en geen appeltje Lees meer
Bij Telegraaf zijn 37 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 3.1/10. Dien een klacht in over Telegraaf.
Heeft u een klacht over de Telegraaf? De Telegraaf is het grootste Nederlandse dagblad en bestaat onder andere uit de Financiële Telegraaf en Telesport.... Lees meer >
Telegraaf is een bedrijf actief in de categorie Kranten - Landelijk. Op Klacht.nl zijn in totaal 9428 klachten gemeld over Telegraaf. Hiervan zijn er 8200 opgelost (88%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Telegraaf delen.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over: krant, bezorging, ontvangen, telegraaf, bezorgd. Op basis van de 9428 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Telegraaf lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 88%.
Stappenplan bij een klacht over Telegraaf:
1. Neem eerst contact op met Telegraaf — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. Volgens de Wet Koop op Afstand moet de verkoper zorgen dat het product bij u wordt afgeleverd. Komt het niet aan? Dan heeft u recht op een nieuw product of uw geld terug.
Twitter/X: @krant_telegraaf
U kunt een klacht over Telegraaf indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Telegraaf.
Op Klacht.nl zijn in totaal 9.428 klachten over Telegraaf ingediend, waarvan 36 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Landelijk.
Telegraaf lost 88% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 8.266 van de 9.428 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over Klantenservice problemen met Telegraaf. Bekijk alle Telegraaf klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Telegraaf via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Telegraaf actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Telegraaf niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van ikheetdiny op 26 april 2013 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
bij mij is het appeltje van oranje eruit gehaald zag het gelijk verpakking open en geen appeltje Lees meer
Klacht van appelmoes van oranje op 26 april 2013 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Leuk mijn appeltje van oranje! wou hem vandaag dragen op de school van mijn kinderen, Super want Willem en Maxima komen vandaag. Helaas was het appeltje appelmoes, want het was geplet en in 2 stukjes! Super bedankt Telegraaf.... Lees meer
Klacht van y.chgeers op 26 april 2013 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Goedemorgen Mevrouw/Meneer. Vanmorgen heb ik Uw Oranjeappeltje ontvangen en wil deze zeer beaslist gaan dragen. Echter ik heb 1 probleem: Het Appeltje ligt los in het zakje, zit niet vast aan de bevestigingspin. Ook deze is trouwens platgeperst. Ik vind dit vreselijk jammer... Lees meer
Klacht van mikel op 25 april 2013 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Vandaag is het al de derde keer,in ongeveer 3 weken tijd dat ik geen krant krijg.Ik zit er hard over na te denken om mijn abonnement op te zeggen! Lees meer
Klacht van Erna66 Patrick op 22 april 2013 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Vindt dit stuk nogal opgeklopt. Als alle wedstrijden zo worden nagekeken dan krijgt de aanklager nog wel wat meer te doen bij deze wedstrijd. Denk maar aan de beelden over het fluiten van deze scheidrechter( niet alleen de aanvoerder). Maar Ajax... Lees meer
Klacht van karelroovers op 21 april 2013 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
ik kan de cursuscode niet invoeren Lees meer
Klacht van telever op 20 april 2013 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Alle abonnees van de telegraaf zouden in dit weekeind een kroningsspeldje bij de krant ontvangen. Heb er naar uitgekeken. Tot mijn spijt zowel rijdag als zaterdag geen speldje bij de krant Lees meer
Klacht van Bertdehaan op 20 april 2013 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
De digitale telegraaf is zaterdag 20 april 2013 niet te downloaden op beide systemen. Het aangegeven telefoonnummer om de storing te melden is wel bezet, echter zij weten niets van digitale abb. En de afdeling die het wel moet weten is... Lees meer
Klacht van toosans1940 op 19 april 2013 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Wat heeft het voor zin om voucher te zenden als je toch niet in kan loggen op:HEMA.NL/ACADEMIE WAS HET EEN STUNT OM IN HET BUITENL. DE TELEGRAAF TE KOPEN Lees meer
Klacht van Stoffenhofje op 13 april 2013 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
De laatste keren wordt de krant niet bezorgt om 7 uur s'morgens,maar een paar uur later en vorige week was ook de bijlage er niet bij,Jammer! Nu is het kwart over 9 en de krant is er weer niet,ik hoop... Lees meer