Klacht: Onterechte beslaglegging op AOW pensioen im mei 2020

kwattamanki13 op 21 april 2020 over De Schout Gerechtsdeurwaarders in de categorie Deurwaarders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Deurwaarders
Status Open
Datum 21 april 2020

Een persoon heeft een klacht ingediend tegen De Schout Gerechtsdeurwaarders vanwege een onterechte beslaglegging op zijn AOW-pensioen in mei 2020. De klager stelt dat hij nooit eerder een aanmaning heeft ontvangen en niet begrijpt hoe de schuld is ontstaan, vooral in de huidige moeilijke omstandigheden. Hij benadrukt dat hij al sinds 2011 in het buitenland woont en zijn adres heeft doorgegeven aan relevante instanties.

Mijn Klacht:

Geachte herendames.

Mijn naam is Michel Siegfried Rijkaard, geboren op 19 februuari 1953.

Vandaag, 21 april 2020, ontving het bericht dat u beslag heeft gelegd op mijn AOW pensioen uitkering van Mei 2020. Volgens de SVB bent u van plan om op mijn uitkering, groot 979 euro, 855 euro beslag te leggen. Ik woon al sinds November 2011 in Paramaribo, Suriname en ik heb mijn post en woonadres aan alle autoriteiten zoals, de gemeenten, de rechtbank en aanverwante instanties doorgegeven.
Ik heb de afgelopen 9 jaar, nimmer een brief van uw kantoor ontvangen. Ik weet niet hoe u aan deze schuld komt. Nooit een aanmaning van u ontvangen, niks. En nu wilt u in deze benarde Corana tijd, 855,- euro van mijn AOW in beslag nemen? In Paramaribo moet ik aan huur 500 euro per maand betalen. 100 euro voor mijn ztektenkosten verzekering per maand, Aflossing bij de bank van 53 euro per maand. En dan moet ik ook nog eten en drinken en mjn medicijnen kopen. Heeft u erbij nagedacht wat voor impact dit beslag op mijn gezondheid en welzijn zal hebben?We leven hier in een lockdown in Paramaribo

Ik zou u willen verzoeken , dit beslag in heroverweging te nemen.

Bij voorbaat dank voor uw medewerking.

Met de vriendelijke groet,

Michel Rijkaard

Gewenste Oplossing:

Als het beslag wordt opgeheven.

Reactie van de melder van de klacht kwattamanki13

6 jaren geleden - Bedankt voor het plaatsen van mijn klacht. Ik hoop dat dit onterechte beslag alsnog wordt opgeheven. Met de vriendelijke groet, Michel Rijkaard

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM