Klacht: “De heer B. van der Valk (Ben) houdt zich hier niet mee bezig”.

Dirkpieter op 21 februari 2016 over Van der Valk in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Van der Valk has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Reizen Algemeen
Status Open
Datum 21 februari 2016

Een gast van Van der Valk heeft een klacht ingediend over de afhandeling van zijn eerdere klachten. Tijdens het uitchecken werd hem door een medewerker meegedeeld dat de leiding van het hotel, vertegenwoordigd door de heer B. van der Valk, geen interesse toont in de ervaringen van de klanten. De gast vindt dit ongelooflijk en is teleurgesteld in de respons op zijn klachten.

Mijn Klacht:

Zie bijgaand het klachtenformulier en foto’s; spreken voor zich. ‘-Morgens bij de receptie (bij uitchecken) stelde een dame zich aan mij voor die mijn klachtenformulier de avond ervoor had ontvangen (hadden wij reeds op de kamer ingevuld en gemaild) en op mijn dringende verzoek dat ik het belangrijk vond dat de leiding van dit Van der Valk hotel mijn klacht onder ogen zou krijgen kreeg ik bovengenoemd antwoord. De heer B. van der Valk heeft dus geen interesse in hoe zijn klanten zijn hotel ervaren. Ongelooflijk.

Gewenste Oplossing:

Wij kregen als "compensatie" een consumptie aangeboden. Spreekt voor zich dat we dat niet aangenomen hebben. Compensatie van de upgrade waarvoor wij betaald hebben lijkt ons het minste. Al bij veel hotels van Van der Valk geweest en natuurlijk gaat er wel eens iets mis, maar waar mensen werken vallen spaanders. In het algemeen zijn onze ervaringen heel goed en positief te noemen bij deze keten.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Van der Valk over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM