Klacht: Dure curver kattenbak gekocht

marie.snijders op 28 maart 2017 over Curver plastics in de categorie Internetshops - Huishoudelijke artikelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Curver plastics is working on this complaint
🔄 In behandeling
Status In behandeling
Datum 28 maart 2017

Een klant heeft enkele maanden geleden een dure kattenbak van Curver aangeschaft, maar is zeer ontevreden over de functionaliteit ervan. De kattenbak lekt urine aan de zijkanten en onderkant, wat leidt tot een vervelende situatie. De klant vindt het onacceptabel dat een kattenbak van 39,95 euro niet goed werkt.

Mijn Klacht:

Aantal maanden terug dure kattenbak van curver gekocht Nog nooit zon dure gekocht maar hij zag er zo mooi uit dat ik dacht doe eens gek voor mijn lieve katten.Wat een miskoop zeg!!!!!
Als de katten niet in het midden van de bak plassen dan loopt het er gewoon aan de zijkant/onderkant uit. Gevolg allemaal urine onder de bak.
Komt waarschijnlijk doordat er een la in zit.Als ik de bak schoonmaak is die niet lek,Dus duidelijk dat het er tussen loopt
Nu handdoek eronder maar dat is geen gezicht!!
Maar een kattenbak van 39,95 zou toch goed moeten zijn?

Gewenste Oplossing:

De uitstraling van de bak is schitterend daarom heb ik hem ook gekocht

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Curver plastics over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Curver plastics in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten