Mijn Klacht:
zie E-mail omschrijving van Alektum Incasso
Geachte heer/mevrouw,
Alektum Incasso BV schrijft u aan inzake het maandpakket van Mango-Slim (3e pakket) van Crosmo BV.
Dit pakket is conform de voorwaarden naar hetzelfde adres gezonden in maart 2014.
Een vordering is wettelijk vijf jaar geldig!
Gezien de levering in het jaar 2014 heeft plaats gevonden is de vijf jaar niet verstreken.
De opdrachtgever geeft u nog de gelegenheid de openstaande facturen, zonder buitengerechtelijke kosten € 40,00 aan ons te voldoen.
Indien u in gebreke blijft, zullen wij genoodzaakt zijn onze kosten in rekening te brengen.
Wij verzoeken u de betaling te gaan in uw administratie, indien u in gebreke bent gebleven, zien wij graag de openstaande facturen € 23,32 ovv dosnr.: 455967 per omgaande tegemoet.
zie ons antwoord.
Goedendag hr. Bafati,
Heel toevallig dat het heden ochtend ook bij radio 538 aan de orde is geweest, en als het goed is weet Crosmo na vele telefoontjes dat zij vele leveringen niet nagekomen zijn, en de betreffende pakketten nooit door ons in ontvangst zijn genomen, mede hierdoor hebben wij destijds ook opgezegd, wij hebben intussen wederom contact opgenomen met klachtenkompas, en zijn genoodzaakt dit hogerop te spelen, en zullen nooit maar dan ook nooit betalen voor leveringen die wij nooit gekregen hebben, en Crosmo is hier zeer zeker van op de hoogte (aangezien zij ook naar consumenten ongevraagd pakketten versturen met alle gevolgen van dien, en gezien ze mede hierdoor negatief gezien worden om zaken mee te doen schijnt men gewoon niet te snappen en is men gewoon blind voor de vele klachten en denkt men daar, laten we het gewoon nog een keer proberen en dat terwijl ze al zo slecht in de picture staan, kortom wij, en inmiddels ook al andere nieuwsgierigen wachten de volgende stap af, en zullen nooit, maar dan ook nooit tot betaling over gaan.
met vriendelijke groet
RR
Gewenste Oplossing:
Tevreden wanneer dit soort praktijken eindelijk stoppen, mensen dwingen te betalen voor iets wat nooit in ontvangst is genomen.

