Klacht: Reclamebord op straat

Aart den Dekker op 27 mei 2018 over COOP in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf COOP
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 27 mei 2018

Een klant heeft een klacht ingediend over een reclamebord van COOP in Made, waarop een aanbieding voor Edet toiletpapier stond zonder datum. Bij de kassa bleek dat de aanbieding pas de volgende dag geldig was, wat leidde tot onvrede over de communicatie en klantvriendelijkheid van de manager, die geen oplossing bood. De klant vraagt om opheldering van het hogere management over de gang van zaken.

Mijn Klacht:

We reden net langs de COOP in Made, aan de straat staat een reclamebord ‘Edet toiletpapier 12 stuks 2e gratis voor € 6,98’ zonder datum. We hebben 16 pakken in onze kar en toen bleek bij de kassa dat deze aanbieding pas morgen geldt!!!! Wij zijn van mening dat als de reclameborden er al staan wij recht hebben op de aanbieding anders hadden ze het bord pas na sluitingstijd moeten neerzetten. De (verschrikkelijk jonge en niet klantvriendelijke) manager is erbij geroepen maar die vond dat hij ons niet tegemoet hoefde te komen ondanks dat hij toegaf dat het reclamebord er nog niet had mogen staan. Wij willen graag van de echte manager weten of zij inderdaad zo met klanten om willen gaan.

Gewenste Oplossing:

Een tegoedbon dat we alsnog de 16 pakken voor de aanbieding prijs kunnen ophalen dus € 55,84

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over COOP

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over COOP nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer