Mijn Klacht:
ik ben sinds kort in de buurt van de coop op de parlevinker komen wonen.
Ik deed hier al niet graag boodschappen omdat het personeel ongeintereseerd is en uiterst onvriendelijk. Ook vergeten ze vaak de zegels aan te bieden. Nu had ik vandaag weer dat ik graag de coop koopzegels wilde maar de kassiere al had afgerekend en op geen mogelijkheid mij de koopzegels kon aanbieden. Want er was inmiddels al afgerekend net als het vergeten te geven van de glaszegels die nu gespaard kunnen worden.
Ik ben eigenlijk wel een beetje teleurgesteld in de kassiere die vanmorgen weer achter de kassa zat. gezien de manager op steenworp afstand stond en ook niets deed om mijn winkel ervaring er iets beter op te maken. uit nijd ben ik ook mijn bonnetje vergeten vragen dus ben de glas zegels mis gelopen en de koopzegels.
met vriendelijke groet
mevr van der Laan
Gewenste Oplossing:
Als het personeel iets vrolijker en vriendelijker was. En als er bijna geen klanten zijn kan er best een stapje extra gelopen worden. om de klant vriendelijkheid wat meer te vergroten.

