Klacht: Lichtvervuiling en vlaggen aan gevel

wilma2509 op 14 maart 2016 over COOP in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf COOP
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 14 maart 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Coop De Bats Groesbeek,
morgen openen de deuren van coop de bats groesbeek.
Helaas zijn er onder mijn kamerraam lichtletters geplaatst waar ik heel veel last van heb. Ik moet nu savonds mijn rolgordijnen dichtmaken om deze oranje/rode gloed mijn appartement in schijnen, ik woon namelijk boven de ingang van deze nieuwe winkel. In de zomer zal ik niet meer buiten op mijn balkon kunnen gaan zitten, omdat deze lichtbakken vliegen en muggen aantrekken met het licht. Deze letters zijn ook geplaatst zonder overleg. Dit is lichtvervuiling en dat tast mijn woongenot aan. Verder zijn er ook 3 vlaggen tegen de gevel aan geplaatst. Als het hard waait, hoor je die vlaggen stoten tegen de gevel. Dit is hoogst irritant. Ook deze zijn zonder overleg geplaatst. Ik betreur deze gang van zaken.

Gewenste Oplossing:

Ik hoop dat u dit voor mij kunt gaan oplossen, of de lichtletters op een andere plek neer hangen en de vlaggen verwijderen, of ik wil een schadeloos stelling in mijn huur van 1 maand. Ik betaal 500,- euro per maand, dus wil ik die dan ook vergoed hebben. Tenzij de letters en vlaggen verplaatst worden naar een plek elders op het pand waar ik geen last van heb.
U mag met mij ook contact opnemen, dat kan via mail adres [email protected] of telf nr 06-15679839

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over COOP

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over COOP nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer