Klacht: 2 paar orthopedische schoenen besteld op 20 februari, betaald €79,90 en nooit gekregen,ook geen geld terug, alleen te bereiken via mail, maar daar wordt ook niet op gereageerd.

Janny1949 op 08 april 2021 over Comfido in de categorie Internetshops - Schoenen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Comfido
Status Open
Datum 8 april 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn klacht waarom ik mijn betaalde bestelling niet krijg van Comfido, die dat niet in behandeling wil hebben, zegt mij genoeg, waarom niet is mijn vraag dan

Gewenste Oplossing:

Als ze mijn klacht afgehandeld heeft en ik mijn geld terug gestort krijg, is het afgehandeld dan ben ik tevreden.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Comfido

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Comfido nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Janny1949
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten