Klacht: De dop is echt te onhandig; maak onderscheid tussen kleine meeneem flessen en ‘thuis’ grote flessen.

Waanz1n op 03 februari 2023 over Coca-Cola in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Coca-Cola is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Coca-Cola
Status In behandeling
Datum 3 februari 2023

Een consument uit kritiek op de nieuwe doppen van Coca-Cola en Sprite flessen, die als onhandig worden ervaren. Het schenken en het opnieuw op de fles draaien van de dop is moeilijker geworden, vooral bij de kleinere meeneemflessen. De klager stelt dat Coca-Cola beter had kunnen kiezen om alleen de doppen van de kleine flessen aan te passen en de grotere flessen ongemoeid te laten.

Mijn Klacht:

De nieuwe doppen op Cola en Sprite flessen zijn onhandig. Het schenken is een stuk lastiger, maar vooral het er weer opdraaien van de dop is te lastig geworden. Doordat het plastic te strak zit gaat de dop altijd eerst scheef erop.
De redenatie van Coca Cola is ook niet correct; de doppen van 1 en 1,5 liter flessen leveren geen zwerafval op; die ben je nooit kwijt.
Het gaat vooral om de kleine (pet) flessen. Coca Cola had er ook voor kunnen kiezen om alleen die doppen vast te maken en de ‘normale’ thuis flessen met rust te laten.
Goed idee; heel slecht in de uitvoering helaas.

Gewenste Oplossing:

Onderscheid tussen ‘meeneem’ kleine flessen en grote ‘thuis’ flessen vanaf 1 liter. Alleen de kleine flessen leveren extra zwerfafval op; de dop van de fles thuis ben je nooit kwijt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Coca-Cola over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Coca-Cola in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door Waanz1n
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM