Klacht: incasso van een ander?

miransje1976 op 13 april 2014 over CJIB in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf CJIB
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 13 april 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Zojuist werd er een bedrag van 84 euro van mijn rekening afgeschreven voor het Cjib. Debiteur E. de Vries. Echter ben ik dat niet en heb ik geen auto.

Volgens de bank kan dat gebeuren. Ik moet dus een kopie van mijn bankafschrift opsturen naar het CJIB. Terugboeken kan niet. Hoe is het mogelijk dat, het CJIB gewoon geld van mijn rekening afschrijft? Mijn naam lijkt in niets op E. De Vries. Krijgen ze dan geen melding dat de nama niet klopt met de bankrekening? Nu moet ik achter mijn eigen geld aan, terwijl E. de Vries gewoon zijn rekeningen moet betalen. Ik ben geen weldoener???

Gewenste Oplossing:

geld terugstorten

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over CJIB

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over CJIB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM