Klacht: Energie afrekening

Weetjewieikben op 19 maart 2020 over Camelot Europe in de categorie Vastgoed

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Camelot Europe has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Categorie Vastgoed
Status Open
Datum 19 maart 2020

Een huurder heeft zijn huur bij Camelot Europe acht maanden geleden opgezegd, maar wacht nog steeds op de afrekening van de energiekosten. Na herhaaldelijk contact en een bezoek aan het kantoor in Eindhoven, ontvangt hij nu hoge kosten voor netbeheerkosten, terwijl hij eerder veel lagere tarieven betaalde bij zijn vorige energieleverancier. De huurder voelt zich misleid over de verplichting om energie van Camelot af te nemen.

Mijn Klacht:

Het is 8 maanden geleden dat ik de huur heb opgezegd bij camelot en nog altijd wacht ik op afrekening energie nota na meerdere keren gebeld te hebben besloten naar hun kantoor in eindhoven te gaan telkens word mij beloofd dat het geregeld word nu krijg ik kosten over netbeheerkosten wat voor electra op 208 euro uitkomt ex btw en gas 160 euro ex btw per jaar bij nuon betaalde ik 47 euro per haar voor electra en 51 euro per jaar voor gas omdat ik halverwegen van energie leverancier veranderde bij contract camelot werd me gezegd ben verplicht energie van hun af te nemen terwijl dat helemaal niet waar was kortom mijn verbruikte electra en gas was 50 euro electra en 150 euro gas inc belastingen heb 142 euro per maand aan voorschot betaald 4 maanden lang 568 euro nu komen ze met hoge tarief netbeheerkosten en vastgoed kosten 20 euro per maand voor gas en electra terwijl bij nuon dat bedrag 10 euro per maand is ze houden het vol het voorliegen mensen boycot camelot hoop dar ze allemaal Corona krijgen en kapot gaan

Gewenste Oplossing:

Wil mijn geld terug en boycot voor camelot

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Camelot Europe over deze klacht.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM