Klacht: Roniko puzzel brein

audi 1948 op 15 oktober 2017 over Calatus B.V. in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 23 oktober 2017
Reactie van het bedrijf:

Abonnement was reeds stopgezet. Dit is middels onderstaand bericht via email aan de klant doorgegeven. Geachte heer Vermelis, Uw klacht is doorgegeven en uw abonnement is reeds stopgezet , mocht u nog iets ontvangen, dan kunt u dat vernietigen, u...

Categorie Boeken
Status Opgelost
Datum 15 oktober 2017

Een consument ontving een betalingsherinnering van Calatus B.V. voor een abonnement bij Roniko B.V. ter waarde van EUR 75,30, terwijl hij nooit een abonnement heeft afgesloten. Hij vraagt zich af hoe dit opgelost kan worden en pleit voor actie tegen het bedrijf, gezien de herhaalde klachten.

Mijn Klacht:

Ik krijg vandaag net als eerder bericht van een klager een betalinsherinnering voor een abonnement dat ik zou hebben bij Roniko Bv – totaalbedrag EUR 75,30 !!
Ik ben nooit een abonnement aangegaan met dit bedrijf – heb wel een keer een gratis nummer aangevraagd maar nooit een abonnement.
Hoe kan ik dit oplossen – moet er niet iets gebeuren tegen een bedrijf als Catalus of Roniko bv in Veldhoven als dit vaker gebeurd?

Gewenste Oplossing:

ik wil dit niet betalen, eerst zeggen ze betaal een half jaar en nu krijg ik de nota van 75.30 voor een jaar

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Calatus B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Calatus B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Calatus B.V. in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Calatus B.V. een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Calatus B.V.

8 jaren geleden - Geachte heer Vermelis, Uw klacht is doorgegeven en uw abonnement is reeds stopgezet , mocht u nog iets ontvangen, dan kunt u dat vernietigen, u heeft geen enkele betalingsverplichting meer. Wij hopen, dat uw klacht hiermede naar tevredenheid is opgelost. Met vriendelijke groet, Klantenservice

Calatus B.V.

Heeft op 23 oktober 2017 om 19:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

Abonnement was reeds stopgezet. Dit is middels onderstaand bericht via email aan de klant doorgegeven.

Geachte heer Vermelis,
Uw klacht is doorgegeven en uw abonnement is reeds stopgezet , mocht u nog iets ontvangen, dan kunt u dat vernietigen, u heeft geen enkele betalingsverplichting meer.
Wij hopen, dat uw klacht hiermede naar tevredenheid is opgelost.
Met vriendelijke groet,
Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM