Klacht: Buschauffeuse blijft in file ipv nemen busbaan

Mbvsch op 17 januari 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 17 januari 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste Mbvsch, Niet leuk om te lezen dat de chauffeur van Brabantliner 401 niet op de busbaan is gaan rijden terwijl er een file was. Begrijpelijk dat je ervan baalt dat je zo lang onderweg bent. Volgens de gegevens die...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 17 januari 2018

Een passagier van de Interliner 401 van Utrecht naar Breda op 16 januari 2018 uit zijn onvrede over de buschauffeur, die ervoor koos om in de file te blijven staan in plaats van de beschikbare busbaan te gebruiken. Dit leidde tot een aanzienlijke vertraging, waardoor de reizigers ontevreden waren over de service. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Interliner 401 utrecht-breda, vertrektijd 17.00 uur dd.16-01-2018. Chauffeur weigert busbaan te nemen terwijl er genoeg plaats is. Bus 400 van half uur later komt gewoon rechts voorbij. Maar mw. Blijft volhouden dat ze niet op de busbaan kan en blijft in de file staan. Gevolg: half 8 in Breda. Iedereen in de bus boos. Voordeel interliner op deze manier nihil. Graag uw reactie

Gewenste Oplossing:

Busbaan nemen als mogelijk is. Volgens mij was mw. Angstig en dat is geen goede eigenschap als je altijd in zo'n bus zitop de grote weg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 17 januari 2018 om 18:57 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Mbvsch,

Niet leuk om te lezen dat de chauffeur van Brabantliner 401 niet op de busbaan is gaan rijden terwijl er een file was. Begrijpelijk dat je ervan baalt dat je zo lang onderweg bent. Volgens de gegevens die ik heb is de bus gisteren met een half uur vertraging aangekomen in Breda namelijk om 18.54 uur i.p.v. 18.24 uur.

Je signalering zal ik intern doorgeven in de regio zodat we hoor en wederhoor toe kunnen passen. Wel is het zo dat de chauffeur zelf deze beslissing mag nemen en het niet verplicht is. Hopelijk ervaar je snel verbetering.

Excuses voor het ervaren ongemak!

Mocht je nu of in de toekomst nog vragen hebben over deze melding of een ander voorval, dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina onder @Arriva_NL , Facebookaccount www.facebook.com/ArrivaNederland of ons online contactformulier: https://bit.ly/.

Met vriendelijke groet,
Lina
Arriva Webcareteam

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten