Klacht: Buschauffeur stempelt kaartje verkeerd af.

Angela93 op 10 augustus 2013 over Syntus in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Syntus
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 10 augustus 2013

Een reiziger heeft een klacht ingediend over een buschauffeur van Syntus die een overstapkaartje verkeerd heeft afgestempeld. Ondanks dat de reiziger op tijd was en bewijs heeft van de juiste tijd, werd het kaartje als ongeldig beschouwd, waardoor hij een nieuw kaartje moest kopen. De reiziger stelt dat hij slechts kort met het vorige kaartje heeft gereisd en dat dit onterecht was.

Mijn Klacht:

Ik ben met de bus van Zandweerd, Moreelsestraat met de bus gegaan. Ik moest even wachten op het station in Deventer voor de volgende bus naar de Vijfhoek. Toen ik in de bus stapte en mijn kaartje liet zien waar je altijd mee kan overstappen als je optijd bent. Wat ik dus was. Zei die vrouw dat het kaartje van 8 uur was terwijl het al 9 uur was. Maar ik heb bewijs dat ik pas om 20:45 in de bus vanaf Zandweerd naar het station zat. Dus de andere chauffeur heeft het kaartje verkeerd afgestempeld en heb ik opnieuw een kaartje moeten kopen terwijl ik nog geen 20 minuten met het vorige kaartje heb gedaan. Ik heb alle bewijs dat ik op tijd in de bus zat en nog over kon stappen met het kaartje op mijn mobiel staan.

Gewenste Oplossing:

Geld terug.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten