Klacht: Bus tijden

Mohammed72626 op 15 september 2019 over Syntus in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Syntus
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 15 september 2019

Een klant van Syntus uit zijn onvrede over de punctualiteit van de bussen, die vaak 5 tot 10 minuten te laat of te vroeg arriveren. Daarnaast bekritiseert hij het personeel als asociaal en uit hij zijn wens dat het bedrijf failliet gaat of overgenomen wordt.

Mijn Klacht:

Syntus kan nooit 1 keer optijd komen. Of ze komen 5 a 10 minuten later of 5 minuten te vroeg. En dan heb ik nog niet eens over hun personeel gehad. Asociale werknemers. Kan niet wachten tot Syntus failliet gaat of overgenomen wordt.

Gewenste Oplossing:

Nooit tevreden altijd zelfde gedoe

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Syntus

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Syntus nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mohammed72626
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten