Mijn Klacht:
Het is nu al weken dat er bussen niet komen opdagen en het wordt niet in de reisplanner gezet. Bus 105 van en naar bergen op zoom. Het is vreselijk
Gewenste Oplossing:
Als de bussen wel komen
Fleurtummers op 14 juni 2019 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Beste Fleurtummers, Wat jammer om te lezen dat er al weken bussen niet komen opdagen. Excuses hiervoor. Je melding van vanochtend is via Facebook afgehandeld. Maar we horen het graag als je dit blijft ervaren. Mocht er onverhoopt in de...
Er wordt geklaagd over het herhaaldelijk niet opdagen van bus 105 van en naar Bergen op Zoom, wat al weken aanhoudt. De reiziger merkt op dat deze verstoringen niet in de reisplanner worden weergegeven, wat leidt tot frustratie. De klacht is inmiddels opgelost.
Het is nu al weken dat er bussen niet komen opdagen en het wordt niet in de reisplanner gezet. Bus 105 van en naar bergen op zoom. Het is vreselijk
Als de bussen wel komen
Bericht van Robin van Klacht.nl
6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Heeft op 14 juni 2019 om 10:30 geantwoord
Beste Fleurtummers,
Wat jammer om te lezen dat er al weken bussen niet komen opdagen. Excuses hiervoor. Je melding van vanochtend is via Facebook afgehandeld. Maar we horen het graag als je dit blijft ervaren.
Mocht er onverhoopt in de toekomst weer eens iets zijn dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina, Facebookaccount of ons online contactformulier: https:bit.ly2aSlk6X.
Met vriendelijke groet,
Sietse
Medewerker klantenservice Arriva
Tip van onze consumentenexpert
Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.