Klacht: Oplichting via Bunq bank bv

Geen info ontvangen op 19 april 2022 over Bunq in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Bunq
Categorie Banken
Status Open
Datum 19 april 2022

Een consument heeft op 14 april een koffiezetapparaat besteld via een Facebook-advertentie en betaald met een methode die eindigt op een Bunq-nummer. Na het ontbreken van een bevestiging ontdekte de consument dat het om oplichting ging, zoals bevestigd door de eigen bank.

Mijn Klacht:

Heb via advertentie Facebook de 14 april jl bij Koffiekameraad in Groningen een koffiezetapparaat besteld twv euro 59,00.
Geen bevestiging gekregen. Via een betaalmethode betaald. Blijkt een Bunq nummer te zijn eindigend op 4258 omschrijving Hryhoryshyna. Heb met mijn bank gebeld en het blijkt oplichting te zijn.

Gewenste Oplossing:

Terugstorting van euro 59.00

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM