Klacht: Ken niet in me account komen

Zojammer1977 op 23 oktober 2021 over Bunq in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Bunq
Categorie Banken
Status Open
Datum 23 oktober 2021

Een gebruiker heeft een account aangemaakt bij Bunq, maar kan niet inloggen omdat het systeem aangeeft dat zijn e-mailadres en telefoonnummer niet geregistreerd zijn. De gebruiker vermoedt dat iemand de gegevens heeft gewijzigd en zoekt naar een oplossing voor dit probleem.

Mijn Klacht:

Ik heb gisteren account aangemaakt nu wil ik inloggen maar geeft aan dat me email en me nr niet in het systeem.bestaat dus iemand heeft het veranderd hoe ken ik het oplossen.

Gewenste Oplossing:

Dat ie gewist word me banq

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bunq

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bunq nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Zojammer1977
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM