Klacht: Jaar later via mijn bsr als nog een rekening betalen

Sanfen32 op 26 april 2021 over BSR Belastingsamenwerking Rivierenland in de categorie Belastingdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ BSR Belastingsamenwerking Rivierenland has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Categorie Belastingdiensten
Status Open
Datum 26 april 2021

Een inwoner van een woning heeft eind september 2020 contact opgenomen met BSR Belastingsamenwerking Rivierenland omdat er geen aanslag was ontvangen, ondanks dat zij al een jaar in de woning woonden. Na het voldoen van een openstaand bedrag, ontdekte het gezin een jaar later dat er dubbele bedragen van hun rekening werden afgeschreven, zonder enige berichtgeving van BSR. De klager vindt dit onacceptabel en overweegt verdere stappen te ondernemen.

Mijn Klacht:

Eind vorig jaar september 2020 heb ik telefonisch contact gehad met Bsr. Dit omdat wij nog geen aanslag hadden gehad, we woonde toen een jaar in de woning, dus dit vonden we raar. De beste telefonische gaf aan dat er niks open stond op 1 bedrag na wat nog betaald moest worden, dit is direct voldaan.
Echter zie ik nu op mijn bankrekening dat er dubbele bedragen worden afgeschreven, hier hadden wij geen weet van. We loggen beide in en zien dat Bsr de rekening van 2020 als nog heeft I gediend dagtekening 31 03 2021.
Schandalig! Zonder berichtgeving en dat een jaar na dato!

Absurd, uiteraard gaan wij verdere stappen ondernemen, vind je het heel onlogisch dat er gezinnen zo in de problemen raken!!!

Gewenste Oplossing:

Oplossing / deels kwijtschelding / gehele kwijtschelding.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM