Klacht: Geen honden meer

Hans Kooij op 17 augustus 2020 over BSR Belastingsamenwerking Rivierenland in de categorie Belastingdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ BSR Belastingsamenwerking Rivierenland has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Categorie Belastingdiensten
Status Open
Datum 17 augustus 2020

Een klant heeft aangegeven dat zijn twee honden in juni zijn overleden en heeft de overlijdensakte naar BSR Belastingsamenwerking Rivierenland gestuurd. Ondanks deze melding wordt er nog steeds geld afgeschreven, en de klant heeft geen bevestiging ontvangen dat de documenten zijn ontvangen.

Mijn Klacht:

goedemorgen, ik heb reeds aangegeven dat onze 2 honden in juni zijn overleden. Heb de overlijdensakte naar jullie toegestuurd. Tot op heden word er nog steeds geld af geschreven. Ik krijg ook geen informatie dat jullie het hebben ontvangen.
Mvg
Hans Kooij
Amstel 102 3961HL wijk bij Duurstede

Gewenste Oplossing:

als er geen gekd meer wordt afgeschreven

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM