Klacht: Broodjes afdeling onvriendelijke mevrouw

Nvttfguguj op 21 juni 2018 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 21 juni 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vanochtend ben ik bij de jumbo filiaal op Den Haag Hollandspoor geweest. Ik stond bij de afdeling broodjes voor een broodje gezond staat er achter de toonbank een gezette Hollandse mevrouw van middelbare leeftijd, ze had mij inmiddels al gezien maar ze gerust verder met haar werkzaamheden. Wat ik wel irritant vond, ik bleef geduldig wachten dus ik bestel bij haar een volkoren broodje gezond in plaats dat ze meest dicht bijzijnde broodje pakt pakt ze het broodje die het verst staat waar ze nauwelijks bij kan het bovenkant van het broodje en de sla bladeren vielen der vanaf waarbij ik aangaf dat ik graag een andere broodje wou in plaats dat ze mij een andere broodje aangeeft zegt ze dat er niks mis mee is en zet ze de sla bladeren er gewoon weer op ik had geen zin in heisa en bovendien had ik trek dus ik rekende af. Thuis aangekomen wou ik een hap van mijn broodje nemen zag het er echter niet zo fris uit plus de gedachte dat ze sla bladeren er gewoon op kwakte hem ik maar weggegooid. Ik ben tegelijkertijd boos en verdrietig dat ik als een hond ben behandeld. Zo ga je toch niet om met klanten ik betaal er immers voor ik voel me zo vernederd

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik wat vraag dat ik het gewoon krijg. Ik betaal niet voor een discussie.KLANT IS KONING.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer