Klacht: Braun silk epil 9 flex 9002 wet dry

Vera1989 op 05 augustus 2021 over Braun in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Braun
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 5 augustus 2021

Vera heeft op 15 juli een Braun Silk Epil 9 Flex 9002 wet dry epileerapparaat aangeschaft via bol.com. Hoewel ze het apparaat handig vindt, is ze teleurgesteld omdat het niet alle haartjes verwijdert en ze verwacht dat het resultaat gladder zou moeten zijn voor de prijs van 149 euro. Ze vraagt om tips en een oplossing voor haar probleem.

Mijn Klacht:

Hallo,

Ik heb onlangs (15 juli via bol.com) het epileer apparaat van Braun gekocht. Het is een heel handig apparaat in gebruik echter krijg ik veel haartjes niet weg. Ze worden echt wel dunner maar het is echt niet glad dat ik het niet na hoef te scheren. Voor 149 euro vindt ik dat dit wel moet. Hoe gaan we dit oplossen? Hebben jullie tips?

Groetjes Vera

Gewenste Oplossing:

Tips, geen verbetering dan geld retour

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Braun

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Braun nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Vera1989
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM