Klacht: Goed tijdig geannuleerd, maar nog steeds geen geld terug

Kim P. op 15 augustus 2019 over Brandeal in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Brandeal
Status Open
Datum 15 augustus 2019

Een klant heeft begin juni een tas besteld met een verwachte levertijd van twee weken. Na meerdere pogingen om de status van de bestelling te achterhalen, heeft de klant besloten te annuleren vanwege de lange levertijd en gebrekkige communicatie. Ondanks de belofte dat het geld binnen enkele dagen teruggestort zou worden, heeft de klant na drie weken nog steeds geen terugbetaling ontvangen.

Mijn Klacht:

Begin juni heb ik een tas besteld. De levertijd was naar verwachting 2 weken. Op 14 juni heb ik keurig een e-mail ontvangen waarin staat dat het artikel wordt geleverd binnen 7 tot 10 werkdagen. Hierna blijft het echter stil. Ik ontvang ook geen bericht van vertraging. Ik heb op 11 juli dus maar zelf contact opgenomen wat de status precies was. Op dat moment gaf men weer aan naar verwachting binnen 2 weken te kunnen leveren. Gezien het feit dat dit niet goed voelde heb ik te kennen gegeven te willen annuleren. De levertijd is mijns inziens belachelijk lang en de communicatie zacht gezegd gebrekkig. Dan vraagt men om het ordernummer. Dit stond wel degelijk in mijn oorspronkelijke bericht, maar vooruit nogmaals doorgegeven. Het geld zou er met enkele dagen zijn. Dat is inmiddels drie weken geleden. In de voorwaarden staat maximaal 2 weken. Inmiddels hebben ze dus al 2 maanden mijn geld en ik niets. Telefonisch is het bedrijf niet bereikbaar. Na contact op te nemen via de email en messenger kreeg ik iets te horen in de trant van excuses het duurt langer dan gedacht. Het is niet heel makkelijk om terug te storten. Geen contact meer opnemen want dan kan het alleen maar langer duren. Vooral dat laatste klinkt niet prettig en dan stel ik het mild. MAAR men zou er aan werken dat het geld wordt overgemaakt. Ik dacht hoopte opgelost. Een week later weer niets. Ik heb via Messenger gevraagd wanneer ik mijn geld nu eindelijk kan verwachten. Met de huidige technologie lijkt me dat het niet zo lang hoeft te duren. Ik kan zien dat ze de vraag gelezen hebben, maar krijg geen eens een reactie meer. Hierna nogmaals verzocht om te reageren. Wederom niets. Op geen enkele wijze wordt er nog gereageerd. Prima als ik mijn geld terug had kreeg, maar ook dat is niet het geval.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn betaling retour heb.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Brandeal

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Brandeal nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten