Klacht: Invoerkosten op bestelling bij Box Displays

Liliman op 24 maart 2023 over Box Displays in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 24 maart 2023

Een klant heeft op 8 maart 2023 een bestelling geplaatst bij Box Displays via Amazon.nl voor plastic zakjes, met een totaalbedrag van 5,62 euro plus 9,99 euro verzendkosten. Na een vertraging in de levering heeft de klant contact opgenomen om de bestelling te annuleren, maar ontving op 23 maart 2023 een brief van bpost met een verzoek om 21,57 euro aan invoerkosten te betalen, anders zou de levering worden teruggestuurd.

Mijn Klacht:

Op 08/03/2023 bestelling 406-4983741-9781168 gedaan bij Box Displays via Amazon.nl
Er werden 2x 100 plastic zakjes besteld voor 2,62 per stuk, dus x 2 5,62 euro. Er kwam dan nog eens 9,99 verzendingskosten bij, alleen voor dit product.
De levering had vertraging en werd op 23/03/2023 nog altijd niet geleverd. ik heb dan ook contact opgenomen met Box Displays dat ik de producten niet meer moet hebben, zoals zij aangeven op hun side.
Maar ook op 23/03/2023 kreeg ik een brief van bpost dat ik 21,57 euro invoerkosten moet betalen. Zoniet, wordt de levering teruggestuurd naar afzender. Meer info was te bekijken op www.bpost.be/nl/shoppen-buiten-eu. Uit de info blijkt dat indien er geen btw betaald werd, je invoerkosten en belastingen moet betalen. Op de factuur staat wel degelijk dat het bedrag incl. BTW is.
Ik vind het niet netjes dat jullie de invoerkosten niet melden bij een bestelling, Is dit oplichting of is dit een misverstand ?
Ik moet mijn product niet meer hebben en ik zou graag van jullie op één of andere manier mijn totaal betaalde 15,23 euro terugkrijgen, want naar mijn gevoel klopt dit alles niet en blijft het toch nog altijd jullie verantwoordelijkheid als jullie iets verkopen.
Met vriendelijke groeten,

Gewenste Oplossing:

Ik hoef deze plastic zakjes niet meer en ik zou heel graag de gedane kosten, nl. 15,23 euro terug ontvangen op mijn rekening.
Tevens hoop ik nooit meer zo misleid te worden door Amazon (verzendingskosten en invoerkosten en belastingen), want tenslotte zijn jullie nog altijd verantwoordelijk voor wat er via jullie gekocht wordt.
Ik hoop dat jullie door het herstellen van deze fout jullie geloofwaardigheid terug kunnen herstellen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Box Displays

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Box Displays nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Liliman
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM