Klacht: Vermist retour daardoor nieuwe bestelling geblokkeerd

kampen1983 op 15 juni 2015 over Bonprix in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bonprix has resolved this complaint
āœ… Klacht opgelost op 24 juni 2015
Reactie van het bedrijf:

Ondertussen hebben wij de nodige informatie ontvangen en werd het klantendossier aangepast. Dit is nu volledig in orde.

Bedrijf Bonprix
Categorie Kledingwinkels
Status Opgelost
Datum 15 juni 2015

Een klant van Bonprix heeft een retourzending gedaan die niet is aangekomen, waardoor er onduidelijkheid ontstond over een openstaand bedrag. Ondanks meerdere telefoontjes en de belofte van een formulier voor het vermiste retour, ontving de klant geen verdere informatie. Dit leidde tot een blokkade van een nieuwe bestelling, ondanks dat de betaling al was voldaan. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ergens is april iets retour gedaan. Niet aangekomen bij Bonprix. Sowieso duurt het bij hun lang voor je retour is aangemeld en je het kan zien in je overzicht.
Gebeld over de rekening die ik ervoor kreeg. Alles zou stopgezet worden en doorgegeven worden aan de desbetreffende afdeling. Zou een formulier vermist retour krijgen, niet gehad. Wegens omstandigheden ook niet weer aan gedacht tot er een bericht kwam dat er een brief onderweg was.
Deze brief afgewacht, maar in de tussentijd nieuwe bestelling geplaatst. Bij de bestelling werd niks gemeld over een openstaand bedrag waardoor je niet kan bestellen.
De bestelling word nu geblokkeerd door het openstaande bedrag. Echter heb ik de bestelling gelijk via Ideal voldaan, geld is ook afgeschreven.
Na een telefoontje n.a.v de inmiddels ontvangen aanmaning, zou alles van openstaande bedrag stop gezet worden. Op de vraag van de nieuwe bestelling werd gezegd dat deze verstuurd word zodra het “dossier” is afgesloten.
Aangezien ik het niet netjes vind dat ondanks je betaald heb niks geleverd krijgt een email gestuurd. O.a. met het verzoek mijn betaalde bestelling te leveren of te annuleren. Hier kreeg ik een standaard bericht op terug over een vermist retour met het retourformulier.
Weer een mail gestuurd waarom mijn vragen over de bestelling niet beantwoord worden. U raad het al vandaag weer een standaard bericht met formulier retour. Ondertussen weer een mail gestuurd met het ingevuld formulier en het verzoek mijn hele bestelling te annuleren en mijn geld terug te doen.

Vind het slecht dat ze zelf niet eens nadenken van goh zullen we bestelling maar annuleren of alsnog versturen gezien deze betaald is!

Gewenste Oplossing:

Bonprix kan mijn laatste bestelling annuleren en mijn geld retour doen binnen een week.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Bonprix over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bonprix in behandeling genomen

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - Wederom in reactie word er weer gesproken over het formulier en dat ze die graag retour willen zien op hun email. Dit al gedaan. Weer word er niet gesproken over het annuleren van mijn reeds betaalde geblokkeerde bestelling.

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - Na mijn laatste mailtje terug heeft eindelijk een medewerker het gelezen en is mijn bestelling geannuleerd en krijg ik mijn geld terug. Ook het formulier was ontvangen en word afgehandeld.

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - Mijn bestelling is geannuleerd, zie hem ook niet meer onder mijnbonprix. Netjes een bedankje gestuurd en krijg ik terug dat ik € 42,-- euro teruggestort krijg terwijl ik voor €52,91 besteld had. en ze storten het naar de rekening die niet eens gebruikt is met de Ideal betaling. Nu is dat geen ramp is rekening van mijn partner maar goed. Er is dus weer een mail naar ze toe gegaan. Blijkbaar kunnen ze het niet in 1 keer goed doen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bonprix een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bonprix

Heeft op 24 juni 2015 om 15:37 geantwoord

Geboden Oplossing:

Ondertussen hebben wij de nodige informatie ontvangen en werd het klantendossier aangepast. Dit is nu volledig in orde.

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - Het is eindelijk opgelost. Hoewel er alsnog mail nodig was voor resterende 10 euro die ook nog eens niet naar ideal rekening is gegaan terwijl ze zeggen dat ze het automatisch naar die rekening doen, werd verteld in email. Naja tis opgelost, heb wel geleerd dat ze niet vooruit kunnen denken. Alles had in 1 mail opgelost kunnen zijn als ze moeite nemen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM