Klacht: Geroosterd brood

arendsoer op 13 juli 2014 over Bolletje in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bolletje
Status Open
Datum 13 juli 2014

Een consument heeft een pak geroosterd brood van Bolletje aangeschaft met een houdbaarheidsdatum van 06-10-2014, maar is teleurgesteld over de kwaliteit. Van de zes pakjes waren vier 'slof', waardoor het brood uit elkaar valt bij het nemen van een hap, en de nasmaak wordt als onaangenaam ervaren. De klant geeft aan eerder tevreden te zijn geweest over het product.

Mijn Klacht:

Onlangs hebben wij een pak geroosterd brood van Bolletje gekocht met de houdbaarheids datum 06-10-2014. Wat een teleurstelling, 4 van de 6 pakjes waren ‘slof’, als je een hap neemt valt het hele toostje uit elkaar, en de nasmaak vinden wij ook niet lekker!
Jammer want wij vonden jullie geroosterde brood altijd de lekkerste.

Gewenste Oplossing:

Stop met deze toost en breng jullie (lekkere) geroosterde brood weer in de winkel

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bolletje

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bolletje nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM