Klacht: Worm in beschuit en slechte klantenservice

klager429e3b55 op 24 augustus 2026 over Bolletje in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Bolletje
Status Open
Datum 24 augustus 2026

Een consument vond een worm in een pak beschuiten van Bolletje, wat leidde tot teleurstelling over de productkwaliteit. Bij contact met de klantenservice ervoer de consument de medewerker als onvriendelijk en onvoldoende behulpzaam, wat de negatieve ervaring met het bedrijf verergerde.

Mijn Klacht:

Onlangs kocht ik een pak beschuiten van Bolletje en tot mijn grote schrik ontdekte ik dat er een worm in zat. Dit is absoluut onacceptabel en ik ben zeer teleurgesteld in de kwaliteit van het product. Toen ik contact opnam met de klantenservice, was de medewerker onvriendelijk en hielp hij mij niet verder. Dit heeft mijn ervaring met Bolletje alleen maar erger gemaakt.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een schadevergoeding voor het ongemak en de slechte service die ik heb ontvangen.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Bolletje

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bolletje

Reactie van de melder van de klacht klager429e3b55

1 uur geleden - Asso gedrag

Alle klachten die gemeld zijn door klager429e3b55
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM