Klacht: Retour mag niet, ook al is de verkeerde maat bezorgd

Cvanveenendaal op 02 april 2023 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 2 april 2023

Een klant heeft een setje ondergoed besteld, maar ontving een slip in de verkeerde maat, waarvan het label pas zichtbaar werd na het openen van de verpakking. Ondanks herhaaldelijk contact met Bol.com en het opsturen van foto's, is het retouren van het product niet mogelijk vanwege de hygiënevoorschriften. De klant vindt deze situatie onterecht en zoekt naar mogelijke oplossingen.

Mijn Klacht:

Ik heb een setje ondergoed besteld voor mijn vriendin, een bh, en 2 soorten slips.

Nu kreeg ik van een partner van bol een slip geleverd ik de verkeerde maat, waar we pas achter kwamen nadat het folietje er vanaf was gehaald (toen pas was het labeltje zichtbaar).

Nu mag ik het niet retour sturen, omdat het folietje eraf is en het een hygiëne product is.

Dit is toch te zot voor woorden.

Contact gehad met bol, zelfs foto’s moeten opsturen, maar die zeggen na weken heen en weer mailen, we kunnen niets voor je doen.

Iemand tips? Kan hier nog wat mee gedaan worden ?

Gewenste Oplossing:

Retour sturen en geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bol.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bol.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Cvanveenendaal
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM