Klacht: Levering Klacht

gx op 01 maart 2012 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 21 maart 2012
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/mevrouw, Op basis van de gegevens die u op klacht.nl heeft ingevuld, kunnen wij uw account niet achterhalen. Hierover hebben wij u een e-mail gestuurd. Wij hebben helaas nog geen reactie ontvangen. Om deze reden sluiten wij uw klacht...

Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 1 maart 2012

Een klant heeft een klacht ingediend over de levering van een console set die op maandag was besteld, met de verwachting dat deze de volgende dag zou worden bezorgd. Op dinsdag was de bestelling echter nog niet verzonden en bleef de status op "wordt verwerkt" staan, wat leidde tot frustratie en de beslissing om in de toekomst niet meer bij Bol.com te bestellen.

Mijn Klacht:

Op maandag had ik een console set voor 22:30 besteld en zoals aangeven op hun website (bol.com) zou deze bestelling de volgende dag gelijk aan de deur bezorgd moeten worden.
Is het dinsdag heb ik niks mogen ontvangen, erger nog!
de status van de bestelling op de website staat nog steeds
op wordt verwerkt!
De bestelling was nog niet eens verstuurd/de deur uit!

Ik weet niet of deze verslechte service door de overname van AH wordt veroorzaakt maar dit is dus gewoon wel de laatste keer dat ik en iedereen die ik ken hier nog wat besteld.

Ik bestel al jaren dingen bij bol.com maar als je ervan uit kan gaan dat het op een bepaalde dag geleverd moet worden en daarvoor ”Speciaal” een dag voor vrij moet nemen om te wachten op de postbode en bleek het wachten voor niks te zijn dan is dat voor mij de druppel die de watertoren doet overlopen.

Gewenste Oplossing:

Niks wat zij mij kunnen/willen bieden, excuses aanbieden?
wat koop ik daar voor? niks!

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bol.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bol.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bol.com

Heeft op 21 maart 2012 om 10:33 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/mevrouw,

Op basis van de gegevens die u op klacht.nl heeft ingevuld, kunnen wij uw account niet achterhalen. Hierover hebben wij u een e-mail gestuurd. Wij hebben helaas nog geen reactie ontvangen. Om deze reden sluiten wij uw klacht op klacht.nl.

Mocht u nog vragen of opmerkingen hebben, adviseren wij u om een mail te sturen naar [email protected] en daarin te refereren aan uw klacht op klacht.nl. Wij nemen dan contact met u op.

Met vriendelijke groet,

Bol.com

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM