Bij Blokker zijn in totaal 3.068 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 1.693 opgelost (55%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 4 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 1.0/10 (afgelopen 12 maanden, 1 stem), over alle jaren 2.8/10 (686 stemmen). Dien een klacht in over Blokker. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Blokker is een winkelketen die al meer dan 100 jaar huishoudelijke artikelen verkoopt. Ook vanuit huis via de webshop kunt u terecht bij Blokker. Blokker... Lees meer >
Blokker is een winkelketen die al meer dan 100 jaar huishoudelijke artikelen verkoopt. Ook vanuit huis via de webshop kunt u terecht bij Blokker. Blokker verkoopt onder andere kook-artikelen zoals bestek, pannen, glazen en keukengerei, elektronische artikelen zoals telefoons, televisies en Dvd-spelers en speelgoed en tuinmeubelen. Ook kunt u hier voor persoonlijke verzorgingsproducten zoals scheerapparaten, weegschalen en elektrische tandenborstels terecht. Met zo’n groot aanbod is het onvermijdelijk dat er wel eens iets mis kan gaan en u een klacht heeft. Bent u er bij thuiskomst achter gekomen dat het product beschadigd is of niet werkt? Bent u onvriendelijk geholpen? Klopt de aanbieding in de folder niet? Wat uw klacht ook is, meld uw klacht op Klacht.nl zodat Blokker kan reageren op uw klacht en eventueel een oplossing kan bieden!
Hoe kan ik een klacht over Blokker melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met Blokker? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij Blokker, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van Blokker contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
Blokker is een bedrijf actief in de categorie Huishoudelijke winkels. Op Klacht.nl zijn in totaal 3.068 klachten gemeld over Blokker. Hiervan zijn er 1.693 opgelost (55%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Blokker delen.
Veelvoorkomende klachten
De meest voorkomende klachten over Blokker gaan over: puzzel, oplossing, blokker, invullen, geld. Op basis van de 3.068 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Blokker lost een deel van de klachten op (55%), maar er is ruimte voor verbetering.
Zo los je jouw probleem met Blokker op
Stappenplan bij een klacht over Blokker:
1. Neem eerst contact op met Blokker — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Jouw consumentenrechten
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u altijd eerst de interne klachtenprocedure van het bedrijf doorlopen. Komt u er niet uit? Dan kunt u naar de Geschillencommissie, het Kifid, of de kantonrechter. De ACM en ConsuWijzer bieden gratis informatie over uw rechten.
U kunt een klacht over Blokker indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Blokker.
Hoeveel klachten zijn er over Blokker?
Op Klacht.nl zijn in totaal 3.068 klachten over Blokker ingediend, waarvan 4 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Huishoudelijke winkels, klachtmelden.
Lost Blokker klachten op?
Blokker lost 55% van de klachten op via Klacht.nl. In totaal zijn 1.693 van de 3.068 klachten opgelost.
Wat is de beoordeling van Blokker?
Blokker heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 2,8 op 10, gebaseerd op 686 beoordelingen.
Wat zijn de meeste klachten over Blokker?
De meest voorkomende klachten over Blokker gaan over Beschadigd product of pakket van Blokker, Klantenservice problemen met Blokker, Retour en terugbetaling problemen met Blokker. Bekijk alle Blokker klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Hoe neem ik contact op met Blokker?
U kunt contact opnemen met Blokker via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl.
Wat zijn mijn rechten bij een klacht over Blokker?
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Blokker niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Blokker Blerick leegverkoop alles 50% korting .
Dan ga je er vanuit dat het ook zo is .!!
Was al langer van plan ,om Philips Airfryer XL te kopen ,vond hem nog veel te duur .!!
Nu dus een goede kans .!!!
Maar die... Lees meer
Ik kocht een wasrek dat leek te voldoen in de verpakking, het product voelde stevig aan.
Echter toen ik het product uitpakte en in werking stelde, was dit totaal niet stevig. Het was superflexibel maar hield geen wasgoed. Ik probeerde... Lees meer
Ik heb destijds een pannenset van le chef gekocht en een hapjespan.nu is het zo dat ik een doffe aanslag in de pannen heb(aangetast).bij de handgrepen sluit het niet goed aan (niet goed gemaakt)waardoor er vocht in komt en het... Lees meer
De verf is gebarsten van het droogrek, volgens mij is het een Tomado droogrek. Deze zijn ca 2 a 3 jaar oud.
de rekken staan op zolder en worden normaal gebruikt, bij het ophangen van de was barst de verf en... Lees meer
Dit vind ik zo belachelijk. Ging gisteren avond naar blokker megastore omdat ik even snel fotopapier nodig had maar wist niet als ze dat verkopen. Vroeg gelijk aan de cassiere als ze dat verkopen zij beantwoorden gelijk nee verkopen we... Lees meer
Hakblok van 24 kitchen gekocht bij de Blokker. Na 1 week zijn er forse kieren ontstaan in het hakblok zowel aan de bovenkant als aan de zijkant Lees meer
Ik heb een wasrek gekregen echter was deze te klein. Alles is erbij, het karton en de bon. Echter is het dunne seal plastic eraf. Ik wilde hem ruilen voor een grote versie omdat deze te klein is. Nu mag... Lees meer
Ik heb 05-10-15 een Krups KP160T Dolce Gusto Genio besteld, vervolgens via iDEAL betaald 2 dagen later nog niks ontvangen in huis, ook geen email gekregen met track and tracé, bel ik vervolgens naar klantenservice krijg ik te horen dat... Lees meer
Daar sta je dan bij de kassa in de blokker in sittard met je twee soepkommen zegt de jongedame aan de kassa sorry mevrouw deze zijn reserveerd voor een klant.. pardon?ik pak ze net uit het rek ja maar een... Lees meer
Geen garantie op loungeset bij Blokker
Op 10 april 2015 heb ik bij Blokker in Made een loungeset aangeschaft genaamd Lecce van het merk Le Sud.
Dit set is keurig bij ons thuisbezorgd, en in de tuin... Lees meer