Klacht: garantie

szuidhoek op 30 december 2014 over Block in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Block
Status Open
Datum 30 december 2014

Sabine heeft in 2011 verschillende apparaten, waaronder een oven, stofzuiger en wasmachine, aangeschaft bij Block met extra garantie. Nu zijn alle apparaten binnen de garantieperiode defect, wat vooral met de wasmachine vervelend is. Ze vraagt om een oplossing voor dit probleem.

Mijn Klacht:

Beste,
Bij verhuizen in 2011. Van alles bij de blockbuster gekocht, met extra garantie. Oven, stofzuiger en wasmachine en nu binnen de tijd alle kapot. Vooral de wasmachine erg vervelend en nergens is het te verhalen.
Ik hoor graag een oplossing.
Met vriendelijke groet,

Sabine

Gewenste Oplossing:

Een oplossing want heb 100 euro extra betaald.voor extra garantie die ik niet ontvang

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Block

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Block nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM