Klacht: lorte geldigheidsduur

Sherada op 02 februari 2020 over bioscoopcadeau in de categorie Filmaanbod

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Filmaanbod
Status Open
Datum 2 februari 2020

Een consument heeft twee bioscoopcadeaus ontvangen op 18 januari 2019, in de veronderstelling dat deze onbeperkt geldig zouden zijn of minstens vijf jaar geldig zouden zijn. Bij het reserveren van een kaartje ontdekte de consument echter dat de cadeaus inmiddels waren verlopen, wat teleurstelling veroorzaakte voor zowel de consument als de gever.

Mijn Klacht:

Vorig jaar 18 januari 2019 twee bioscoopcadeau gekregen. Niet de geldigheidsduur gecheckt omdat ik dact dat deze onbeperkt zowel minstens 5 jaar geldig zijn. Vandaag getracht een kaartje te reserveren blijken ze verlopen te zijn. Jammer voor mij en diegene die ze cadeau heeft gedaan.

Gewenste Oplossing:

Als het in ieder geval gedeeltelijk vergoed zou worden

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over bioscoopcadeau

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over bioscoopcadeau nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sherada
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM