Klacht: Bezorging na 2 uur nog niet binnen

bjonkheer op 20 augustus 2020 over New York Pizza in de categorie Horeca

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Horeca
Status Open
Datum 20 augustus 2020

Na het plaatsen van een bestelling voor twee pizza's bij New York Pizza in Enschede, heeft de klant na twee uur gewacht tevergeefs geprobeerd contact op te nemen met het restaurant. Ondanks herhaaldelijk bellen, is er geen medewerker bereikbaar en zijn de pizza's nog steeds niet geleverd.

Mijn Klacht:

2 uur geleden heb ik twee pizza’s besteld bij New York Pizza Deurningerstraat te Enschede. Ze waren een half uur geleden nog niet binnen, dus toen ben ik maar gaan bellen. Ik heb nu, na een half uur, nog geen medewerker aan de telefoon kunnen krijgen. De pizza’s zijn nu nog niet binnen en niemand neemt op. Wat moet ik doen?

Gewenste Oplossing:

Tegoedbon voor een gratis pizza of een vergoeding voor alle moeite

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over New York Pizza

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over New York Pizza nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door bjonkheer
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM