Mijn Klacht:
Als zeer trouwe lezer van de Volkskrant meen ik er goed aan te doen te melden dat de slechte bezorging nu echt de spuigaten uitloopt.
Vooral de zaterdagen. De laatste maanden is de krant geen enkele keer voor 09.00 uur bezorgd. Soms kwam hij niet eerder dan rond 13.00 uur, een andere keer kwam hij zelfs zondagochtend (maar dan hadden we hem in ieder geval nog). Maar inmiddels is hij ook een aantal malen gewoonweg NIET bezorgd.
Dan ga ik natuurlijk naar de App en meld ik dit. Dan ontvang ik een keurige mail waarin ik naar de digitale versie wordt doorverwezen (die heb ik natuurlijk ook, maar wij willen gewoon die krant op tafel bij de koffie), maar na al die keren wordt die ‘het spijt ons’ boodschap rondweg irritant omdat we zien dat het niet verbetert. Waarom krijg ik bijvoorbeeld geen QR code door of iets dergelijks, waarmee ik de krant nog bij mijn boekhandel kan gaan halen? Of iets van dien aard?
Ik ben me uiteraard bewust van de situatie met personeelstekorten, maar ik betaal vrij fors voor deze kwaliteitskrant en vind dan ook dat er alles aan gedaan moet worden om ook de bezorging weer kwalitatief te laten zijn.
Met vriendelijke groeten.
J. Rijkenberg
Brediusweg 36
1401 AH Bussum
PS Overigen ontbreekt bij de App een functie. Als ik aanklik ’te laat bezorg’d, wat ik dan zo rond 10.00 uur doe, hopend dat de krant komt. Later blijkt hij helemaal niet te komen en dan kan ik niet alsnog later ‘niet bezorgd’ aanklikken. Daardoor komt ook u niet achter het feit dat de krant ergens NIET bezorgd is.
Gewenste Oplossing:
Lijkt me simpel: er alles aan doen dat de krant op tijd bezorgd wordt.

