Mijn Klacht:
Op 28 maart a.s heb ik een hotelovernachting geboekt via hotelaanbiedingen.nl. Op woensdag 25 maart jl nog met 0900-nummer gebeld en zou ik de bevestiging welk hotel etc. Nog ontvangen omdat het om een secret hotel gaat.
Vandaag 27 maart alle beschikbare nummers gebeld oo de website maar krijg een bandje met de tekst “het door u gekozen nummer is niet bekend”….
Daar ik het gisterenavond niet vertrouwde gekeken op de website onder “mijn reserveringen” en daar stond NH hotel Utrecht.. Ik heb toen beide hotels gebeld en inderdaad worden wij verwacht in een van de NH hotels. Deze gang van zaken is toch wel vreemd… Is hotelaanbiedingen dan uit de lucht???????
Gewenste Oplossing:
Ik had minimaal de bevestiging over de boeking 48 uur van te voren moeten ontvangen. Het is nu 24 uur voor vertrek en ik heb nog niets. Boek nooit weer via deze website die telefonisch niet te bereiken is.

