Klacht: Bestelling telefoon

Suzanne 29-08 op 09 februari 2017 over Phone House in de categorie Telecomwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Telecomwinkels
Status Open
Datum 9 februari 2017

Een klant heeft op 21 november een telefoon besteld bij Phone House en deze direct betaald via iDEAL, met een verwachte levertijd van 3 tot 8 werkdagen. Na herhaaldelijk contact met de klantenservice, waarbij telkens werd aangegeven dat de bestelling vertraging had, kreeg de klant uiteindelijk te horen dat de telefoon niet meer leverbaar is, bijna drie maanden na de oorspronkelijke bestelling.

Mijn Klacht:

Op 21-11 heb ik een telefoon besteld op de website en gelijk per iDEAL betaald. Levertijd was 3 tot 8 werkdagen. Na 10 dagen de chat gebruikt om te vragen waar het toestel bleef. Ik moest nog even geduld hebben was het antwoord. 7 dagen later weer gechat antw even geduld hebben. Na weer 10 dagen klanten service gebeld. In het systeem was de order blijven hangen was het antwoord het probleem was nu verholpen toestel zal nu binnen een week komen. Na 10 dagen weer gebelt, bij klanten service snapte ze er niets van maar er was nu een mail naar het hoofd kantoor dus telefoon zal binnen 7 dagen zeker komen…. Na 10 dagen weer gebeld nogmaals mail naar het hoofdkantoor. Vandaag 9 februari bijna 3 maanden later weer gebelt en nu was het antwoordt dat de telefoon niet meer leverbaar is. Ik kan de order annuleren en dan duurt het nog 10!!!! Dagen voordat ik mijn geld terug krijg. Ik vind dit ronduit asociaal. Er komt geen enkel initiatief vanuit phone house om mij te informeren over dat het toestel niet meer leverbaar is. Je kan niemand spreken om hier een klacht over in te dienen en na al het wachten moet he nog 10! Dagen op je geld gaan zitten wachten.

Gewenste Oplossing:

Dit is een rare vraag ik wil mijn geld terug en wil er geen 10 dagen op wachten. Maar ja zo zijn de procedures nu eenmaal werd mij medegedeeld hier was helaas niks aan te veranderen.
Wanneer zal ik tevreden zijn nou als morgen dat geld op mijn rekening staat en niet pas volgende week!

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Phone House

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Phone House nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM