Klacht: Bestelling niet ontvangen

7pc op 12 februari 2015 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 12 februari 2015
Reactie van het bedrijf:

klant op 1202 een oplossing per e-mail aangeboden.

Status Opgelost
Datum 12 februari 2015

Een klant heeft op 7 januari een jas besteld bij Light in the Box met de keuze voor supersave verzending, die 10 tot 20 dagen zou duren. De klant ontving de jas niet en het tracknummer bleek niet te kloppen, terwijl er geen reactie kwam op contactpogingen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Hallo ik heb een jas besteld op 7 januari en gekozen voor supersave (verzending10tot 20 dagen), en de tracknummer klopt ook niet en als ik contact met ze probeer te nemen reageren ze niet

Gewenste Oplossing:

Juiste trackcode en de bestelling zo snel mogelijk in ontvangst nemen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Light in the box in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Light in the box een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Light in the box

Heeft op 12 februari 2015 om 20:23 geantwoord

Geboden Oplossing:

klant op 1202 een oplossing per e-mail aangeboden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)