Klacht: bestelling niet geleverd

sandralucas op 26 maart 2021 over Het Gooische Hofje in de categorie Cafés en Restaurants

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 26 maart 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 18 maart 2020 heb ik een bestelling t.w.v. 74,45 euro gedaan en die betaald via Ideal. Na 8 dagen had ik nog niks gezien en gehoord. Ook geen reactie gekregen n.a.v. het contactformulier dat ik heb ingevuld. Daarom besloot ik te bellen met het nummer dat vermeld staat op de site. De telefoon werd opgenomen met een zeer geïrriteerde ja. Geen naam van de dame in kwestie of naam van de winkel. Mevrouw wist zonder ook maar enige gegevens omtrent bestelnummer o.i.d. aan mij te vragen, mij te vertellen dat mijn betaling was terug geboekt. Toen ik haar vertelde dat ik dat niet kon terugvinden op mijn bankrekening liet ze mij weten dat mijn telefoontje haar irriteerde en dat ze hier geen tijd voor had en ook geen zin. Ik kon ook niet met iemand anders spreken en nee er was ook niemand die mij meer informatie kon geven. Ik ben nog nooit zo onbeleefd te woord gestaan en krijg nu het vermoeden dat ik ongelooflijk opgelicht ben.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn betaling volledig heb terug ontvangen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Het Gooische Hofje

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Het Gooische Hofje nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door sandralucas
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM