Klacht: Besteld betaald en niets ontvangen.

Juan romijn op 09 juli 2019 over Koopjedeal.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 9 juli 2019

Een klant van Koopjedeal.nl heeft een bestelling geplaatst en betaald, maar heeft deze nooit ontvangen. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen via e-mail en telefoon, blijft het bedrijf onbereikbaar. De klant maakt zich zorgen over het faillissement van het bedrijf en vraagt zich af hoe hij zijn geld kan terugkrijgen.

Mijn Klacht:

Ben al dagen aan het wachten op me bestellingen Gemaild, gebeld. Geen andwoord. En nu zie ik vandaag dag ze faillissement hebben aangevraagd.
Is dit de nieuwe manier van fraude.
Door gelinkt door google en betaald via ideal. Zou je kunnen stellen dat het veilig zou moeten zijn. Dus niet…….
Hoe krijg ik me geld nu terug.

Gewenste Oplossing:

Het product binnen 2 dagen geleverd krijg, en anders me geld terug.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM