Klacht: bestelling nog steeds niet binnen

priscilla frijters op 29 december 2020 over Bestecanvas.nl in de categorie Fotoservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Fotoservice
Status Open
Datum 29 december 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

beste canvas ik heb op 15 december een grote bestelling gedaan met als bericht dat deze bestelling voor kerst geleverd zouden zijn. nu had ik de canvas lijstjes wel binnen gekregen. maar de lifestyle artikelen niet. wel het bericht dat de productie is voltooit dit was op 21 dec. dus mij gedachten waren dat het dan nog mogelijk was dat ik het voor kerst wel binnen zou hebben. alleen nu staat de status van mij bestelling nog steeds op voltooit maar nog niet op verzonden. ik wilde contact opnemen maar inderdaad nergens een tefefoon nummer of contact formulier te vinden. dus graag hoor ik iets van jullie wanneer deze producten verzonden worden.

Gewenste Oplossing:

wanneer ik contact heb gehad en weet wanneer mijn producten verzonden worden en bij mij in bezit zijn natuurlijk.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bestecanvas.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bestecanvas.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door priscilla frijters
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM