Klacht: Heel veel klachten over bestair, zowel de verkoop, montage en hun management

dderks op 17 augustus 2021 over Bestair Technics BV in de categorie Installatiebedrijven, Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bestair Technics BV has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 17 augustus 2021

Er zijn aanzienlijke klachten over Bestair Technics BV met betrekking tot de verkoop, montage en het management van airco's. Klanten hebben in april 10 airco's gekocht, maar tot nu toe zijn er slechts 3 gemonteerd, waarvan er twee problemen vertonen. De communicatie over de montagekosten en de voorbereiding was onvoldoende, wat leidde tot vertragingen en extra afspraken.

Mijn Klacht:

In April hebben wij 10 airco’s gekocht die in juni gemonteerd zouden worden. Tot op heden hangen er 3 airco’s waarvan er nog twee problemen hebben. De verkoper beloofde de plaatsing hiervan in Juni en de airco’s zouden erg stil zijn. Het bedrag van de montage is verzonnen er is maar wat geroepen wat de kosten zijn. Er is niets opgemeten, niet door de verkoper of door de pre-montage. Dit terwijl we een heel groot huis hebben.

De pre-montage heeft niet onder de dakpannen gekeken als er genoeg ruimte was met als gevolg dat de montage werd gestopt in Juli omdat de monteurs niet op deze manier konden monteren.Vervolgens moest hun specialist er eerst bijkomen om te kijken wat er loos is. Daarna moest er weer een nieuwe afspraak gemaakt worden voor een nieuwe pre-montage.
Na de pre-montage zijn de dakpannen niet terug geplaatst, dit hadden wij ook niet gezien en twee weken later worden we er op geattendeerd door vrienden die op bezoek zijn. We hadden wel een lekkage kunnen hebben.

Bestair bied aan om je aankoop te financieren door Santander Bank. We moesten met 3 verschillende personen in 3 afspraken. Alle benodigde stukken voor de financieren aanleveren. Uiteindelijk hebben we dat zelfde proces nog eens voor de 4de keer moeten doorlopen met Santander Bank zelf.
Vervolgens wordt er door Bestair gedreigd dat er eerst betaald moet worden anders wordt er niet eens gemonteerd. Het is nu eind augustus en 1 airco van de 10 doed het en 7 zijn nog steeds niet gemonteerd. Wel moeten we al betalen aan de financiering.

Elke keer als er wat is moet je minstens 5 weken wachten voordat er weer iemand langs kan komen en dan moet je ook nog geluk hebben dat er langsgekomen wordt. Je wordt verplicht om regelmatig te bellen zodat het niet verkeerd gaat.

De airco’s worden slecht gemonteerd:
– gebruik van kapotte materialen zoals afdek kapjes van de leidingen.
– plafond kapjes vallen van de muur doordat ze slecht worden vastgeplakt.
– de gaten die geboord worden door de buitenmuur worden niet netjes dichtgemaakt
– er is een airco scheef aan de muur gemonteerd
– er zijn leidingen verwisseld zodat 2 gemonteerde airco’s niet koud werden. Vervolgens moeten we 5 weken wachten voordat iemand komt kijken. Deze persoon wisselt de kabels om en vervolgens maken de aangesloten condenspompen een enorme herrie waardoor je s’nachts niet kunt slapen. Vervolgens weer 5 weken wachten voordat er weer iemand komt kijken.
– etc. etc. etc..

Er wordt niet gesproken over condens pompen dat die nodig zijn. Vooral bij huizen met een rieten kap.
Vervolgens wordt je er mee geconfronteerd dat je die ook nodig hebt en dus eigenlijk bij moet kopen.

Er is nog veel meer gebeurd in dit aankoop traject, ik kan er wel een boek over schrijven.

Klachten kun je daar blijkbaar niet melden en als je vraagt naar een leiding gevende of manager dan wordt je nooit gebeld ondanks dat dat wordt toegezegd.

We hebben te laat ontdekt dat er al zoveel klachten zijn over dit bedrijf. Als we dit hadden geweten waren we nooit met ze in zee gegaan.

zie bijv ook: https://nl.trustpilot.com/review/bestair.nl

Gewenste Oplossing:

Dat op kort termijn alles netje gemonteerd wordt en ook werkt zoals afgesproken, zonder bijkomende kosten.

Dat er begrip wordt getoond door hun management en excuses worden aangeboden en dat we hun kunnen vertellen over onze super slechte ervaringen van hun eigen bedrijf.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bestair Technics BV

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bestair Technics BV nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door dderks
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM