Klacht: klacht is niet opgelost

Eda Demir op 30 augustus 2018 over Beslist.nl in de categorie Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Beslist.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 19 december 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste Eda, Helaas kunnen wij hierin verder niet bemiddelen. Zoals eerder aangegeven is Eyoba.nl failliet verklaard. Helaas is het voor beslist.nl niet mogelijk om het aankoopbedrag terug te betalen. De reden daarvan lichten we hieronder nader toe. Beslist.nl geeft als...

Bedrijf Beslist.nl
Categorie Media
Status Opgelost
Datum 30 augustus 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste klacht.nl: mijn klacht over Eyoba en beslist.nl is helemaal niet opgelost!
Waarom geven jullie mijn klacht een status van: klacht opgelost?

Beslist.nl reageert als daarvoor: dat ze zogenaamd mij wel begrijpen en dat ze zelf ook slechte nieus hebben vernomen van Eyoba m.b.t. bestelde tafel wat dus nooit geleverd gaat worden en natuurlijk kan ik fluiten naar mjn centjes omdat eyoba.nl failliet is verklaard.

Gewenste Oplossing:

graag geld retour en daarna NOOIT meer bestellen bij beslist.nl en eyoba.nl!!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Beslist.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Beslist.nl in behandeling genomen

Bericht van

7 jaren geleden - Goedemiddag, Voor dit faillissement is een curator aangesteld. Je kunt contact met hem opnemen om jouw aankoopbedrag terug te ontvangen.

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - Mag ik de contact gegevens ajb van die curator?

Bericht van

7 jaren geleden - Goedemiddag, De curator is: Mr. S.J.B. Drijber Postbus 180 6880AD VELP GLD

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Beslist.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Beslist.nl

Heeft op 19 december 2018 om 13:25 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Eda,

Helaas kunnen wij hierin verder niet bemiddelen. Zoals eerder aangegeven is Eyoba.nl failliet verklaard.
Helaas is het voor beslist.nl niet mogelijk om het aankoopbedrag terug te betalen. De reden daarvan lichten we hieronder nader toe.

Beslist.nl geeft als online platform de producten van de aangesloten webshops weer. Wanneer een consument besluit om tot een online aankoop over te gaan, dan bestelt de consument deze direct bij de betreffende webshop. De webshop treedt hierbij op als de verkoper en is zelf verantwoordelijk voor de naleving van de koopovereenkomst, waaronder de levering van het bestelde product en de terugbetaling bij een eventuele retourzending. Beslist treedt hierbij uitsluitend op als ‘een als tussenpersoon optredende dienstverlener’. Van een eigen aansprakelijkheid aan de zijde van Beslist.nl is dan ook geen sprake.

Beslist.nl heeft desondanks (onverplicht) een eigen onderzoek verricht naar de mogelijkheden om in deze kwestie te bemiddelen en te zoeken naar een oplossing. Ondanks herhaalde pogingen van Beslist.nl is het helaas niet gelukt de betreffende webshop Eyoba.nl te bereiken dan wel te bewegen tot actie.

Het is aldus niet mogelijk gebleken voor Beslist.nl om te bemiddelen in deze kwestie, omdat er sprake is van een overmachtssituatie, namelijk een faillissement of gehele staking van activiteiten van de webshop.

Het spijt ons niet anders te kunnen berichten en vertrouwen erop je voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,
Team beslist.nl

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM