Klacht: Bereikbaarheid contactcenter en matig hotel

AdvanZanten op 16 september 2014 over Arke in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Arke
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 16 september 2014

Er is onvrede over de bereikbaarheid van het contactcenter van Arke, aangezien er geen bevestiging is ontvangen na het indienen van een klachtenformulier. De reiziger verblijft momenteel in een 2-3* hotel op Naxos, terwijl de verwachtingen voor de reis een 4* hotel inhielden, en heeft twijfels over eerdere accommodaties op Mykonos en Paros. De reiziger heeft Arke voorgesteld om een 5* hotel in Santorini te boeken of het verschil tussen een 3* en 4* reis terug te boeken.

Mijn Klacht:

Gisteren geprobeerd klachtenformulier in te vullen. Verzinden maar geen bevesting. Wat is prbleem. Volgen op dit moment 4* reis verrassend cycladen. Zijn in Naxos ondegebracht in 2-3* hotel met de nodige gebreken. Voorgaande hotels op Mykonos en Paros waren ook twijfelachtig. Donderdag naar laatste eilans Santorini. wat daar te verwchten. Heb Arke voorgesteld 5* hotel in Santorini of verschil 3* en 4* reis terugboeken. Reis geboekt onder naam echtgenote J. Van Dusschoten met boekingsnummer BKNSK0.

Gewenste Oplossing:

Als we op Santorini heel goed hotel krijgen dat niet in de rimboe lijgt (restaurants en winkels) niet op afstand half uur. Met lunch,ogelijkheden tussen de middag, een fatsoenlijk zwembad en geen kapotte ligstoelen waar je een hernia van krijgt. Kortom waar voor je geld zoals betaald voor een 4* reis van zo,n €3.300,= voor twee personen voor twee weken op basis van logies en ontbijt.
Arke wat maak je me nou?

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Arke

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Arke nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM