Klacht: Voor 22.30 bestel, de volgende dag in huis. Mooi niet dus

Laakje001 op 05 februari 2016 over belsimpel.nl in de categorie Telecomwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
belsimpel.nl has resolved this complaint
āœ… Klacht opgelost op 11 maart 2016
Reactie van het bedrijf:

Geachte klant, Uit ons systeem blijkt dat 1,5 uur na het plaatsen van de bestelling het pakket is verzonden. Het pakket is echter 2 dagen na de verwachte leverdatum bij u binnengekomen. Onze excuses hiervoor, we begrijpen dat dit voor...

Categorie Telecomwinkels
Status Opgelost
Datum 5 februari 2016

Een klant van belsimpel.nl heeft op 25 januari een toestel besteld met de verwachting dat het de volgende dag geleverd zou worden. Na meerdere telefoontjes en vertragingen bleek het toestel pas later te worden verzonden, wat leidde tot frustratie, vooral omdat het een verjaardagskado betrof. Uiteindelijk werd het toestel pas na de verjaardag geleverd.

Mijn Klacht:

Ik bestel op 25 januari een toestel als verjaardags kado, natuurlijk voor 22.30. Dus dan zal het toestel de 26 e geleverd gaan worden. Mooi niet! Ik hen zelf moeten bellen de 26e met de vraag waar het toestel bleef. Ik kreeg als antwoord: dat kan ik niet precies zien, maar verwacht dat het de 27 e in de ochtend geleverd gaat worden. Ergens baal ik… Want ik weet dat ik nooit de garantie heb dat het dus tijdig binnen is. In de middag is de verjaardag.
Ook de 26e niets geleverd.. Een bos bloemen gekocht omdat je niet met lege handen bij een verjaardag kan aankomen.
Ik heb dpd gebeld en die kunnen me vertellen dat het nog niet daar is. De 28e bel ik opnieuw de spullen liggen nog in Meppel. Dan moet het nog naar hun en dan pas worden verstuurd. Na een aantal keer te bellen wordt het pakje dan op de 29e geleverd.

Het excuus van de klantenservice is dat het niet op voorraad is en ze dan dus later kunnen leveren, ook dit is onzin want ik krijg een mail dat het ingepakt en verzonden is. Het probleem ligt bij dpd en zij kunnen er niks aan doen.. Tja, das niet belangrijk voor mij.
Na een aantal mailtjes wil ik graag gecompenseerd worden voor het ongemak. Na een week krijg ik eindelijk een reactie….. Ik krijg zeker een compensatie!!!! En wat voor een….. Ik krijg volgende week een Groningerkoek thuis gestuurd.

Sorry als ik daar heel erg hard om moet lachen.

Dit is de laatste keer dat ik daar iets hebt gekocht, waardeloos!

Gewenste Oplossing:

Het toestel is goed

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over belsimpel.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar belsimpel.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over belsimpel.nl nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door belsimpel.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat belsimpel.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

belsimpel.nl

Heeft op 11 maart 2016 om 12:08 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM