Klacht: 10% betalen voor zogenaamde gebruikerskrassen terwijl toestel defect is geleverd?

AKlammer op 13 juli 2018 over belsimpel.nl in de categorie Telecomwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
belsimpel.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 18 juli 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer Klammer, Vandaag nemen wij contact met u op inzake deze klacht. Mocht u nog vragen hebben, dan kunt u contact opnemen via [email protected] o.v.v. uw ordernummer. Met vriendelijke groet, Belsimpel.nl Beste meneer Klammer, Vandaag nemen wij contact met...

Categorie Telecomwinkels
Status Opgelost
Datum 13 juli 2018

Een klant van Belsimpel.nl heeft een abonnement met toestel afgesloten, maar ontving het toestel later dan beloofd. Na ontvangst bleek het toestel defect te zijn, waarna de klant een vervangend toestel beloofd kreeg. In plaats daarvan ontving de klant een melding dat het toestel ter reparatie was opgestuurd, wat leidde tot frustratie en de wens om de bestelling te annuleren, waarbij een kostenpost van 10% werd genoemd.

Mijn Klacht:

afgelopen maandag een abonnement met toestel afgesloten bij Belsimpel.
ik zou het toestel de volgende werkdag binnenkrijgen… Echter kreeg ik deze pas donderdag binnen. nja boeiend, kan gebeuren ik ben geen zeikerd.

donderdag helemaal blij dat ik mijn Note 8 had, echter hield het display na 12 uur al op met werken (dode pixelstreep)!
Gisteren gelijk opgebeld om te zeggen dat ik dit niet vind kunnen, kreeg ik de belofte dat het toestel geswapt zou worden en ik zaterdag al een nieuwe zou hebben. Nouja super irritant maar is niet anders.

krijg ik vandaag ineens een mail dat mijn toestel ter reparatie is opgestuurd naar Dynfix? ze houden zich gewoon aan geen enkele afspraak!!!

dus ik vandaag gebeld om alles te annuleren, moet ik ineens 10% betalen omdat het toestel zogenaamd Gebruikerskrassen heeft?

1. dat is totaal niet waar, kan ook amper na 12 uurtjes…
2. het display is defect dus je mag hem toch niet meer als nieuw verkopen
3. DE AFSPRAAK WAS ZATERDAG EEN SWAP KRIJGEN

echt super waardeloze praktijken dit. ik wil gewoon alles annuleren ZONDER KOSTEN!

Gewenste Oplossing:

Als ze alles gewoon annuleren zonder kosten. dan kan ik gewoon rechtstreeks bij T-mobile een abonnement afsluiten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over belsimpel.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over belsimpel.nl nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door belsimpel.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat belsimpel.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

belsimpel.nl

Heeft op 18 juli 2018 om 15:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM