Klacht: onbestelde bestelling.

xavio op 17 oktober 2014 over Beauvita in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Beauvita
Categorie Beauty & Wellness
Status Open
Datum 17 oktober 2014

Een klant van Beauvita heeft een proefpakket aangevraagd, maar ontvangt zonder toestemming opnieuw pakketjes en wordt hiervoor belast met bedragen van € 24,90 en € 20,42. De klant verzoekt om terugbetaling, aangezien deze kosten niet kunnen worden gemist, en meldt ook huidirritatie door de crème.

Mijn Klacht:

Ik heb 1 keer ’n proef pakketje aan gevraagd nu sturen ze mij opnieuw pakketjes, heb ik niet om gevraagd. Er wordt geld af geschreven € 24.90 en € 20.42. Ik wil dat het terug gestort wordt, ik heb ’n aow tje en kan dit niet missen. Zo niet dan ga ik via Radar proberen zoveel mogelijk klachten te verzamelen. Ik krijg trouwens rode vlekken van de créme.

Gewenste Oplossing:

Als m'n geld terug gestort wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Beauvita

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Beauvita nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM